ČLÁNKY

Kategórie
 
 
 
 
 

štuple do uší

Miera hluku na pracovisku tiež súvisí s BOZP a v prípade kontroly vás nezabezpečené pracovisko môže priviesť do problémov. Našťastie máte k dispozícii niekoľko šikovných riešení, medzi ktoré patria aj jednorazové štuple do uší.

 

letné pracovné oblečenie

Napriek niekoľkým upršaným dňom je leto už teraz extrémne horúce. V práci je potrebné na to reagovať správnym pracovným oblečením a ochrannými prostriedkami proti slnečnému žiareniu.

 

pracovné pršiplášťe

Pracovné pršiplášte vás ochránia pred vlhkým počasím aj v prípade, že vaša bunda nie je do dažďa najvhodnejšia. Aké typy pršiplášťov u nás nájdete, kto ich vyrába a aké materiály sú najvhodnejšie? To zistíte v tomto článku.

 

pevná pracovná obuv

Vybrať sa do terénu s nevhodnou pracovnou obuvou môže skončiť vážnym úrazom. Zvoľte si preto pevnú obuv, na ktorú sa môžete spoľahnúť v každom počasí a za každých podmienok.

 

zimné pracovné oblečenie

Tohtoročná zima síce nie je extrémne tuhá, no občas prekvapí. Dážď sa strieda so snehom a dlhodobá práca v exteriéri dá zabrať aj otužilcom. Ste na tieto podmienky pripravení?

 

mikrovláknové utierky na auto

V zime autá trpia nielen vplyvom počasia, ale aj kvôli posypom ciest. Či už využívate dočasné plechové disky alebo ste verní „elektrónom”, nemali by ste podceňovať prípadnú koróziu a čistiť kontaktné časti vozidla pravidelnejšie. Šetrným spôsobom ako sa zbaviť nánosov môže byť použitie mikrovláknových utierok MIKROFIT®.

 

Ochranné pracovné okuliare by sme pokojne mohli označiť za najdôležitejší osobný ochranný pracovný prostriedok, pretože chráni dôležitý zmyslový orgán - oči.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia