ČLÁNKY

Kategórie
 
 
 
 
 

Prší, prší... a vám to môže byť jedno, lebo máte kvalitný pršiplášť!

Pracovné pršiplášte vás ochránia pred vlhkým počasím aj v prípade, že vaša bunda nie je do dažďa najvhodnejšia. Aké typy pršiplášťov u nás nájdete, kto ich vyrába a aké materiály sú najvhodnejšie? To zistíte v tomto článku.

 

Základom je pevná pracovná obuv

Vybrať sa do terénu s nevhodnou pracovnou obuvou môže skončiť vážnym úrazom. Zvoľte si preto pevnú obuv, na ktorú sa môžete spoľahnúť v každom počasí a za každých podmienok.

 

Vyberte si správne zimné pracovné oblečenie

Tohtoročná zima síce nie je extrémne tuhá, no občas prekvapí. Dážď sa strieda so snehom a dlhodobá práca v exteriéri dá zabrať aj otužilcom. Ste na tieto podmienky pripravení?

 

Čistenie auta pomocou mikrovláknových utierok

V zime autá trpia nielen vplyvom počasia, ale aj kvôli posypom ciest. Či už využívate dočasné plechové disky alebo ste verní „elektrónom”, nemali by ste podceňovať prípadnú koróziu a čistiť kontaktné časti vozidla pravidelnejšie. Šetrným spôsobom ako sa zbaviť nánosov môže byť použitie mikrovláknových utierok MIKROFIT®.

 

Ochranné dioptrické pracovné okuliare a ich typy

Ochranné pracovné okuliare by sme pokojne mohli označiť za najdôležitejší osobný ochranný pracovný prostriedok, pretože chráni dôležitý zmyslový orgán - oči.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia