Doprava a platby

Kategórie
 
 
 
 
 

DOPRAVA A PLATBY

DOPRAVA

1, Doprava - kuriérom v rámci celého Slovenska 

Doručovanie zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS v rámci celej SR.

Pri nákupe nad 100,- € vrátane DPH je doprava ZDARMA v rámci celej SR.

Minimálna hodnota nákupu v e-shope, pre bezplatné doručenie, po odpočítaní všetkých zliav je 100,- EUR s DPH. V prípade, že je hodnota objednávky, po odpočítaní všetkých zliav, nižšia ako 100,- EUR s DPH, účtujeme si prepravné 3.90,- EUR s DPH, v rámci Slovenskej republiky.

V prípade, ak objednaný tovar presahuje hmotnosť 20kg, hodnota dopravy bude kalkulovaná individuálne. Jej presná hodnota vám bude v tomto prípade oznámená emailom prípadne telefonicky. 

Sledovanie Vašej zásielky - tracking UPS

Pre sledovanie aktuálneho pohybu Vašej zásielky kliknite nižšie na logo UPS a zadajte číslo Vašej zásielky.

 

 

2, Doprava a doručenie prostredníctvom Zásielkovne v rámci celého Slovenska - www.zasielkovna.sk

Pri nákupe nad 100,- € vrátane DPH je doprava ZDARMA v rámci celej SR.

Minimálna hodnota nákupu v e-shope, pre bezplatné doručenie, po odpočítaní všetkých zliav je 100,- EUR s DPH. V prípade, že je hodnota objednávky, po odpočítaní všetkých zliav, nižšia ako 100,- EUR s DPH, účtujeme si prepravné 2.50,- EUR s DPH, v rámci Slovenskej republiky.

V prípade, ak objednaný tovar presahuje hmotnosť 10 kg, hodnota dopravy bude kalkulovaná individuálne. Jej presná hodnota vám bude v tomto prípade oznámená emailom prípadne telefonicky. 

Sledovanie Vašej zásielky - tracking Zásielkovňa.sk

Pre sledovanie aktuálneho pohybu Vašej zásielky kliknite nižšie na ikonu Zásielkovňa a zadajte číslo Vašej zásielky resp. čiarového kódu.

 

3, Osobný odber - Dubnica nad Váhom

Tovar si môžete prevziať aj osobne v našej predajni v Dubnici nad Váhom na ulici Štúrovej 1543 (areál ZVS Holding) o tom, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

Osobný odber je ZDARMA.

Naša predajňa je otvorená v pracovné dni od 7.00 do 15.30 

 

MOŽNOSŤ PLATBY

1, Platba na dobierku

Pri preberaní tovaru u pracovníka kuriérskej služby UPS alebo pri vyzdvihnutí na zvolenom odbernom mieste Zásielkovňa.sk 

Pri platbe na dobierku účtujeme príplatok dobieročné 1.00,- EUR s DPH.

2, Platba prostredníctvom platobnej brány GP webpay

Platobná brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací MasterCard, VISA, Diners Club a American Express. Podporuje tiež platby digitálnou peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile.Pri platbe prostredníctvom služby GP webpay neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby.

3, Platba v hotovosti

Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru na našom odbernom mieste v predajni v Dubnici nad Váhom na ulici Štúrovej 1543 (areál ZVS Holding) umožňujeme aj platbu v hotovosti. Pri platbe v hotovosti neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby. 


Ak máte akékoľvek otázky - kontaktujte nás na  +421 907 785 138   info@sulka.sk

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia