Doprava a platby

Kategórie
 
 
 
 
 

DOPRAVA A PLATBY

DOPRAVA

1, Doprava - kuriérom v rámci celého Slovenska 

Doručovanie zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS v rámci celej SR.

Pri nákupe nad 100,- € vrátane DPH je doprava ZDARMA v rámci celej SR.

Minimálna hodnota nákupu v e-shope, pre bezplatné doručenie, po odpočítaní všetkých zliav je 100,- EUR s DPH. V prípade, že je hodnota objednávky, po odpočítaní všetkých zliav, nižšia ako 100,- EUR s DPH, účtujeme si prepravné 2.90,- EUR s DPH, v rámci Slovenskej republiky.

V prípade, ak objednaný tovar presahuje hmotnosť 20kg, hodnota dopravy bude kalkulovaná individuálne. Jej presná hodnota vám bude v tomto prípade oznámená emailom prípadne telefonicky. 

Sledovanie Vašej zásielky - tracking UPS

Pre sledovanie aktuálneho pohybu Vašej zásielky kliknite nižšie na logo UPS a zadajte číslo Vašej zásielky.

 

2, Doprava a doručenie prostredníctvom Zásielkovne v rámci celého Slovenska - www.zasielkovna.sk

Pri nákupe nad 100,- € vrátane DPH je doprava ZDARMA v rámci celej SR.

Minimálna hodnota nákupu v e-shope, pre bezplatné doručenie, po odpočítaní všetkých zliav je 100,- EUR s DPH. V prípade, že je hodnota objednávky, po odpočítaní všetkých zliav, nižšia ako 100,- EUR s DPH, účtujeme si prepravné 2.50,- EUR s DPH, v rámci Slovenskej republiky.

V prípade, ak objednaný tovar presahuje hmotnosť 10 kg, hodnota dopravy bude kalkulovaná individuálne. Jej presná hodnota vám bude v tomto prípade oznámená emailom prípadne telefonicky. 

Sledovanie Vašej zásielky - tracking Zásielkovňa.sk

Pre sledovanie aktuálneho pohybu Vašej zásielky kliknite nižšie na ikonu Zásielkovňa a zadajte číslo Vašej zásielky resp. čiarového kódu.

 

3, Osobný odber - Dubnica nad Váhom

Tovar si môžete prevziať aj osobne v našej predajni v Dubnici nad Váhom na ulici Štúrovej 1543 (areál ZVS Holding) o tom, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

Osobný odber je ZDARMA.

Naša predajňa je otvorená v pracovné dni od 7.00 do 15.30 

 

MOŽNOSŤ PLATBY

1, Platba na dobierku

Pri preberaní tovaru u pracovníka kuriérskej služby UPS alebo pri vyzdvihnutí na zvolenom odbernom mieste Zásielkovňa.sk 

Pri platbe na dobierku účtujeme príplatok dobieročné 1.00,- EUR s DPH.

2, Platba prevodom na účet

Pri tomto spôsobe je potrebné, aby ste po objednaní tovaru previedli peniaze z Vášho účtu na náš firemný účet, ktorý máme v Československej obchodnej banke na číslo účtu IBAN: SK03 7500 0000 0040 0267 0460 spôsob akým prevediete peniaze je napríklad cez Váš internet banking, alebo navštívte pobočku Vašej banky, prípadne vklad priamo na náš firemný účet v ktorejkoľvek pobočke ČSOB. Pri platbe prevodom na účet neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby. Ako variabilný symbol použite číslo objednávky.

3, Platba prostredníctvom platobnej brány GP webpay

Platobná brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací MasterCard, VISA, Diners Club a American Express. Podporuje tiež platby digitálnou peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile.Pri platbe prostredníctvom služby GP webpay neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby.

4, Platba v hotovosti

Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru na našom odbernom mieste v predajni v Dubnici nad Váhom na ulici Štúrovej 1543 (areál ZVS Holding) umožňujeme aj platbu v hotovosti. Pri platbe v hotovosti neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby. 


Ak máte akékoľvek otázky - kontaktujte nás na  +421 907 785 138   info@sulka.sk

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia