Priemyselné pásky

  • pásky

Neviete akú farbu kde použiť? 

Čierno-žltá páska - táto farebná kombinácia sa používa na vyznačovanie rizikových a nebezpečných priestorov, rámp, brán, závor, vykladacích plošín, rámov regálových konštrukcií, výstupkov, nebezpečných rohov a podobne.

Žltá páska - túto farbu používame zvyčajne na vyznačovanie pracovných a manipulačných uličiek (napr. prechody vysoko-zdvyžných vozíkov v skladoch), čiar v podzemných parkoviskách, ostatných bezpečnostných aplikáciách v zmysle interných bezpečnostných predpisov a podobne.

Červeno-biela a červená páska - najčastejšie túto farebnú kombináciu používame na vyznačovanie požiarnych zariadení (požiarne hydranty, hasiace prístroje), požiarnych únikových ciest, požiarnych stanovíšť, vyznačovanie čiar v telocvičniach a podobne.

Zeleno-biela a zelená páska - používa sa na vyznačovanie bezpečnostných a únikových cestičiek. Bezpečných prechodov a stanovíšť, vyznačovanie čiar v telocvičniach.

Modrá páska - modrú farbu zvyčajne používame na vyznačovanie čiar v priemysle, obchodných centrách, letiskách, ale aj telocvičniach.

Čierna páska - čisto čiernu pásku používame na vyznačovanie „čiernych" zón, t.j. ukladanie odpadu, smetí, ropných látok a pod.

Biela páska - bielu pásku používa na vyznačovanie v potravinárskom priemysle, v čistých prevádzkach poprípade v telocvičniach na značenie čiar.

V prípade špeciálnej farebnej kombinácie nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pomôžeme a poradíme, aká farba sa kde najviac hodí.

 

tesa logo

MiKROFiT

KONTAKT

SULKA s.r.o.
Gorkého 3
811 01 Bratislava
IČO: 36333816
DIČ: 2021796480
IČDPH: SK2021796480

Prevádzka
Štúrova 1543 (areál ZVS Holding)
P.O. BOX 119
018 41 Dubnica nad Váhom
Telefonický kontakt
tel.: +421 42 444 05 11

E-mail
sulka@sulka.sk

Prevádzková doba
pondelok - piatok
7:00 - 15:30

 

 

Pracujeme podľa štandardu ISO 9001.

iso

Naša obchodná stratégia je byť v priamom, profesijnom kontakte so zákazníkmi a prostredníctvom našej obchodnej siete dodávať tovar priamo spotrebiteľovi.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie