Hygiena

  • hygiena

Kto nemá rád čisté a voňavé priestory, či už kancelársre, výrobné alebo prevádzkové? Nie všetko čo je čisté a voňavé je skutočne hygienicky čisté. Naozaj hygienicky  čisté prostredie je také, ktoré má vlastnosť dlhodobo potlačujúci výskyt baktérií. Naša premyselná hygiena túto vlastnosť má a samozrejme príjemne vonia.

U nás priemyselnú hygienu delíme nasledovne:

• umyvárenská hygiena - do umyvárenskej oblasti zaradujeme priestory často kontaminované vodou z vodovodného systému, ktorá je upravená pre potreby obyvateľstva, čo spôsobuje na sanitárnych zariadeniach, obkladoch a dlažbe usadeniny a od vodného kameňa, chlóru, rôzne znečistenia od mydlových prípravkov a občas korozívne usadeniny.

• sanitárna hygiena - pod týmto pojmom si predstavujeme všetky prostriedky vyvinuté špeciálne pre oblasť sanity, napr. toaletné misy, pisoáre, obklady toaliet, vodovodné batérie, sprchové kúty a podobne.

• kuchynská hygiena - často nazývaná aj potravinárska hygiena. Dokonale čisté prostredie v kuchyniach je najdôležitejšia záležitosť pre spoľahlivý chod každej reštaurácie, vývarovne, všetkých prevádzok, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, domácnosť nevynímajúc. Kontaminácia potravín baktériami je nočnou morou všetkých potravinárskych zariadení. Preto najväčší  význam priemyselnej hygieny práve patrí kuchynskej oblasti.

• generálna hygiena - do tejto oblasti sú zahrnuté aj ďalšie vysokoúčinné prostriedky, ako sú osviežovače vzduchu a neutralizátory pachu, vosky na zlepšenie vzhľadu, predĺženie životnosti rôznych druhov podláh. Impregnátory na napúšťanie a ochranu poréznych, čiastočne poréznych a neporéznych povrchov. Prostriedky na čistenie kobercov a čalúnenia, prostriedky na strojné čistenie, prostriedky na tvrdé podlahové plochy, odolné voči vode. Prostriedky na čistenie a leštenie lesklých povrchov a podobne.

MiKROFiT

KONTAKT

SULKA s.r.o.
Gorkého 3
811 01 Bratislava
IČO: 36333816
DIČ: 2021796480
IČDPH: SK2021796480

Prevádzka
Štúrova 1543 (areál ZVS Holding)
P.O. BOX 119
018 41 Dubnica nad Váhom
Telefonický kontakt
tel.: +421 42 444 05 11

E-mail
sulka@sulka.sk

Prevádzková doba
pondelok - piatok
7:00 - 15:30

 

 

Pracujeme podľa štandardu ISO 9001.

iso

Naša obchodná stratégia je byť v priamom, profesijnom kontakte so zákazníkmi a prostredníctvom našej obchodnej siete dodávať tovar priamo spotrebiteľovi.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie